Hangi network marketing şirketi tercih edilmeli?

Merhaba arkadaşlar,

Ben Yusuf ERTÜRK, Elektrik Elektronik mühendisiyim ve zengin olmak için daha iyi maddi imkanlara kavuşmak için , yaptığımı araştırmalara göre network marketing yapmak, ileriye dönük olarak, yapılması mümkün olan en karlı işlerden beri.  Amerika başkanı, DONALT TRUMP ın dediği gibi, “herşeyimi kaybetsem, sıfırdan başlayacak olsam, network marketing yapardım” dediği gibi.  Bende network marketing yapmak en akıllıca diyorum.

Fakat hangi network marketing firmasını seçmeliyim? Yada sorumuzu ” hangi network şirketi daha kazançlı” dır diye sormalıyız?
Yine yaptığım araştırmalara göre, bir network marketing firmasının ürünleri gerçekten çok iyi ise, gelecekte iyi bir pazar payına sahip olacağı düşünüyorlarsa. seçeceğiniz marketing firmasının yeni başlayan yaklaşık, bir iki yıllık, mümkünse bir kaç ülkeye açılmış olan şirket olması mantıklı.

Firmanın birkaç ülkeye açılmış olması, ürünlerin iyi olmasının belirtisi olabilir.

Şirketin Birkaç ülkede olması, daha açılacak, girilecek, 100 den fazla ülke olmasından dolayı çok büyük bir avantaj. Yani Gireceğim network firmasının, 100 den fazla ülkede var olması, şirket açısından iyi olmakla birlikte, BENİM açımdan hiç de iyi değil, çünkü o ülkerde zaten o firma tarafından doldurulmuş durumda. Bunu şöyle açılayabilirim, örneğin şu anda AVON , AMWAY gibi firmara girmeye çalışsam, onlar zaten Türkiye de oturaklaşmış, herkes biliyor, çevremde birçok kişi bu firmaların ürünlerini satıyoru, tanıtıyor. O nedenle, benim açımdan, ürünleri iyi olan, fakat bir iki yıl önce başlamış bir şirket seçmem daha mantıklı.

Daha öncede belirttiğim gibi, sağlık network mareketing yapmak istediğimi, fakat hangi network marketing şirketi ile çalışmam gerektiğinin cevabını bulmaya çalışıyordum.

Bu kriterlere en uygun firma olarak, Ürünlerinin, Tübitak ve uludağ üniversitesi destekli olarak, Prof. dr. Cevdet Demir, gözetiminde üreten, Bursa merkezli bir Türk firması olan OGANSİA şirketi olarak karar verdim.

Birlikte zengin olmaya ne dersiniz?

Sorularınız için
Yusuf  Ertürk
Elektrik Elektronik müh.

Tel-Whatsapp: 0541 311 21 21

 

yusuf

Bir Cevap Yazın